Gizlilik Sözleşmesi

Bu Gizlilik Sözleşmesi (“Sözleşme”), Gkc Dijital (“Biz”, “Bizim”, veya “Şirket”) tarafından işletilen [GkcDijital.com] (“GkcDijital.com”) ziyaretçilerinin gizliliğini korumak için sunulmaktadır. Bu Sözleşme, Web Sitesi üzerinden sağladığınız kişisel bilgilerin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve korunduğunu açıklar. Lütfen bu Sözleşmeyi dikkatlice okuyun.

Kişisel Bilgilerin Toplanması ve Kullanılması

Web Sitesi ziyaretiniz sırasında, sizden kişisel bilgileri toplamıyoruz. İstediğiniz zaman, bu tür bilgileri bize sağlamak sizin tercihinize bağlıdır.

Çerezler ve İzleme Teknolojileri

Web Sitesi, ziyaretçilerin kullanıcı deneyimini geliştirmek ve siteyi daha verimli hale getirmek için çerezler ve benzeri izleme teknolojilerini kullanabilir. Ancak, bu teknolojiler kişisel bilgilerinizi toplamak amacıyla kullanılmaz.

Üçüncü Taraf Bağlantıları

Web Sitesi, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu üçüncü taraf web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz. Bu nedenle, bu web sitelerini ziyaret ettiğinizde kendi gizlilik politikalarını incelemelisiniz.

Gizliliğinizi Koruma

Kişisel bilgilerinizi korumak için makul önlemleri alırız. Ancak, internet üzerinden iletilen bilgilerin güvenliğini garanti edemeyiz.

Değişiklikler

Bu Gizlilik Sözleşmesi, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Değişiklikler web sitemizde yayınlandığında yürürlüğe girecektir.

İletişim

Bu Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin:

Gkc Dijital [Cumhuriyet mah. Keykubat Bulv. Shell no:262 antalya/alanya] [destek@gkcdijital.com]

Bu Gizlilik Sözleşmesi en son [19.10.2023] tarihinde güncellenmiştir.